SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

Akce

Tvořivé odpoledne ve školní družině
Počasí letošní zimy nepřeje sněhu ani mrazu, proto jsme v naší školní družině místo plánovaného sáňkování a bobování naplánovali 21. 2. 2020 „TVOŘIVÉ ODPOLEDNE“.
Ruční papír
II. třída u příležitosti dnešního MEZINÁRODNÍHO DNE DAROVÁNÍ KNIH vyrobila svou vlastní knihu. Celá je z ručního papíru a je to takové obrazové vyprávění (nebo návod?), jak jsme papír společně vyráběli.
Zima v lese
12.2.2020 - Projektový den "ZIMA V LESE" - v rámci tohoto dne nás navštívil pan Praveček z Pacova a díky němu se žáci seznámili s životem v lese a myslivostí.
13.12. dopoledne strávila VI. třída na „Vánočním výletě“. Ráno jsme si trošku přivstali :-) a v 6.30 vyrazili autobusem směr Pelhřimov.
Vánoční strom - ŠD
PÁTEK 13.12. BYL PRO DĚTI ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY KRÁSNÝM A KOUZELNÝM DNEM. PRVNÍM PŘEKVAPENÍM BYL NÁŠ BÝVALÝ ŽÁK LUBOŠ, KTERÝ NÁS PŘIŠEL NAVŠTÍVIT A PŘINESL NÁM NA UKÁZKU OZVUČENÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ.
Týden řemesel - čtvrtek - II.tř.
II.třída - Do kuchyně se vždy všichni těší ze všeho nejvíc! Tentokrát jsme si zahráli na pekaře a připravili jsme rohlíčky s mákem. Mák jsme si vlastnoručně umleli, což byla asi nejtěžší dřina.
Týden řemesel - III.tř.
V pondělí jsme zkoušeli pracovat s vlnitým papírem – stříhání bylo opravdu náročné, v úterý z nás byli PEKAŘI – to nám šlo velmi dobře, ve středu DRÁTENÍCI – ohýbání drátu jde nejlépe Jirkovi a dnes TRUHLÁŘI
Týden řemesel - středa
II.třída - Do truhlářské dílny se těšili všichni. Truhlářské řemeslo jsme pojali opravdu zodpovědně a dali se rovnou do výroby stolu a židle! Nejzručnějším truhlářem je Klára, která vyrobila druhý stůl naprosto samostatně :-)! Podívejte se do fotogalerie.
Týden řemesel - úterý
Žáci VI.třídy se stali košíkáři - oplétali třemi pruty!!!, odpoledne vyráběli andílky ze šišek. To žáci II.třídy byli dráteníky a šlo jim to náramně ;-) Můžete vidět ve fotogalerii.
Týden řemesel - pondělí
...a začal nám Týden řemesel...VI.třída začala profesí pekař/cukrář a z malých žáčků ve II.třídě se stali papírníci. Kdo chce podívá se, jak se jim dařilo, do fotogalerie :-)
HraniRun
14.9.2019 - 2.ročník charitativního běhu HraniRun, pořádaný firmou Hranipex, podpořil naši školu a Centrum Lada Pacov částkou 25.050,- Kč. DĚKUJEME!!!
27.5. II.třída - Dopravní výchova
Tento měsíc se věnujeme dopravním prostředkům a dopravní výchově, tak jsme jeli procvičit teoretické dovednosti do terénu. Cestování ve vlaku z Černovic do Jindřichova Hradce a zpět skoro všichni zvládli bez potíží (chválit nemůžeme pouze jednu žákyni).
PAM PAM Jindřichův Hradec
23.5. Divadelní „ansábl“ se opět vydal za pohádkou, tentokrát přímo do zámeckých prostor zámku v Jindřichově Hradci. Po shlédnutí pohádky jsme si v cukrárně dali něco dobrého na zub a při deštivém počasí jsme byli za střechu nad hlavou moooc rádi :-).
Den Země
25.4. jsme si připomněli Den Země. Dopolední program v černovické oboře připravila třída PrŠ jednoleté a jednotlivé třídy představily všechny kontinenty. Přálo nám počasí, takže jsme se celé dopoledne skvěle užili. Foto ve fotogalerii, více na FB školy.
Týden zdravé výživy
Týden zdravé výživy jsme ukončili v pátek 12.4. vyhlášením výsledků. Zvítězila jenom jedna třída - třída Praktické školy dvouleté, nicméně pochvalu zaslouží všichni :-)
Týden zdravé výživy - úterý
Dnes, 9.4.2019, připravila III.třída bramborový chléb a carpaccio z červené řepy :-)
Týden zdravé výživy - pondělí
Dnes, 8.4.2019, v naší škole začal Týden zdravé výživy. První den pekla VI.třída bezlepkové muffiny...a byly moc dobré ;-)
MODRÝ DEN 2019
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak probíhal "Modrý den" na naší škole, který se nesl v duchu hesla "Táhneme za jeden provaz" Připojili jsme se ke světové kampani Porozumět autismu 2019.
PONOŽKOVÝ DEN
21.3.2019 jsme ve škole podpořili lidi s Downovým syndromem.
Preventivní zubní prohlídka
ZVLÁDLI JSME TO! Největší pochvalu při prohlídce zubů si zaslouží Dana! Donesla si s sebou náš model zubů i s pomůckami a ukázala panu doktorovi, jak umí krásně dělat ÁÁÁÁÁ! Nechala si zuby krásně prohlédnout, i když se jí srdíčko málem rozskočilo!
Planetárium České Budějovice
13. března navštívila VI. třída v rámci školního předmětu Člověk a příroda Planetárium v Českých Budějovicích. Pod kopulí jsme shlédli program, zaměřený na astronomii, kde nás nejvíce zaujala noční rozzářená obloha.
HRANIPEX
Po mnoha letech jsme s naší třídou PrŠ navštívili firmu HRANIPEX. Naší exkurze se ujal pan Béreš, který si pro nás připravil prezentaci, co vše firma vyrábí, kam posílá své výrobky.Dozvěděli jsme se o růstu firmy do zahraničí a vývozu do celého světa.
Preventivní zubní prohlídka
II. třída se začala připravovat na zubní prohlídku. Na výrobě modelu už jsme pracovali v únoru, kdy jsme probírali části těla. Včera jsme model sestavili, dnes jsme se věnovali výrobě pomůcek a začali se prakticky seznamovat se vším, co nás čeká v pátek.
Přežití v zimní přírodě
15.2.2019 proběhla další akce školní družiny. Děti prožily odpoledne na sněhu, kdy plnily různé dovednostní úkoly, uvařily si bylinkový čaj na ohýnku a na závěr si zabobovaly. Všichni si odpoledne parádně užili.
PANÍ ZIMA
30.1.2019 - dnes proběhl další projektový den "PANÍ ZIMA", který připravila VI.třída. Dopoledne jsme plnili připravené úkoly a odpoledne jsme si opekli na ohni buřtíky. Mrzlo, svítilo sluníčko a báječně jsme si celý den užili.
Indiánský zimní slunovrat
14.12. vyrazila školní družina do obory, kde děti nazdobily stromy dobrotami pro zvířátka, zazpívaly si, přivítaly zimní slunovrat, zatancovaly si. V družině bylo připraveno překvapení - rozsvícený vánoční stromeček, dárky, punč a indiánek pro každého :-)
Benefiční trh - HRANIPEX
Díky nákupům a štědrým příspěvkům dobrých lidí z firmy HRANIPEX Komorovice k.s.na benefičním trhu,se podařilo vybrat částku 21 438 Kč. Získané prostředky nám udělali velikou radost.Využijeme je na dovybavení třídy a budování přírodní zahrady. DĚKUJEME!
6.12.2018  Jindřichův Hradec
Návštěva Jindřichova Hradce vlakem se naší třídě vydařila, prohlédli jsme si vánoční výzdobu města, překvapili paní průvodkyni v Domě gobelínů svými dovednostmi při tkaní na tkalcovském stavu a na závěr se zahřáli při zákusku v cukrárně. VI.třída
Africké tance a bubnování se skupinou EMONGO
28.11.2018 do naší školy zavítali opravdoví Afričané - společně jsme si skvěle zatancovali a zabubnovali. Doporučujeme všem ;-)
Bubenická show
23.11.2018 proběhla další akce indiánského roku ve ŠD - "bubenická show". Několik fotografií je možno vidět ve fotogalerii, více na facebookových stránkách školy :-)
Týden řemesel 5.11. - 9.11.2018
A máme za sebou Týden řemesel - zkoušelo, vytvářelo a vyrábělo se "o stošest" :-) Několik fotografií je ve fotogalerii, více na fb stránkách školy.
Den lípy
23.10.2018 jsme v naší škole oslavili 100.výročí vzniku naší republiky - byl DEN LÍPY. Dopoledne se ve třídách tvořilo a seznamovali jsme se s naší minulostí. Odpoledne jsme vyrazili vysadit lípu naší školy.Připojili jsme k výzvě Lípy Vysočiny.
Den stromů
18.10.2018 se uskutečnil první z projektových dnů, který připravili žáci praktické školy dvouleté. Několik fotografií nejdete ve fotogalerii, více na fb školy.
Indiánský rok ve školní družině začal :-)
Dne 21. 9. 2018 proběhla první družinová akce „ ŠŤASTNÉ SETKÁNÍ KMENE DRUŽIŇÁKŮ“, která se vztahuje k celoročnímu tématu „ INDIÁNI“. Žáci batikovali trička, zdobili lapače snů, hráli pexeso, vybarvovali obrázky a jiné.
Tvoření z přírodnin
VI.třída – do naší třídy zavítal podzim. Z nasbíraných přírodnin jsme tvořili zvířátka, panáčky a houby, z nichž jsme si pak vytvořili podzimní koutek a připomněli si charakteristické znaky ročního období.
III.třída na houbách
18.9.2018 - s III.třídou jsme vyrazili na houby. Bylo krásně a o hříbky jsme přímo zakopávali. Petra a Andrea :-)
HraniRun1
První otevřený ročník charitativního běhu HraniRun přilákal v sobotu 15. září desítky nadšených sportovců nejen z Hranipexu. Cílem běhu byla kromě radosti ze sportovního výkonu především pomoc mentálně postiženým a hendikepovaným. Viz.odkaz. Děkujeme.
17.6.2018 jsme si na NAUTI FESTU v Praze přebrali cenu za 2.místo v soutěži "O nejlepší fotku v modrém" . Velice nás potěšilo, že byly vystaveny všechny naše fotografie, které jsme do soutěže poslali.
Zábavné odpoledne s motorkáři
16.6. jsme se rozloučili se školním rokem ve společnosti motorkářů z klubu REBELOVÉ ČESKO. Vše podstatné a super atmosféru najdete na fb stránkách naší školy.
Výlet II.třída
12.6. jsme vyrazili na školní výlet do obce Hulice, kde jsme se dopoledne nechali provést VČELÍM SVĚTEM. Stihli jsme návštěvu krásného dětského hřiště Po obědě nás čekala ještě návštěva VODNÍHO DOMU. Z fotografií je vidět, že jsme si to užili :-)
výlet VI.třída
13.6. se VI. třída vypravila na výlet do ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou. Počasí jim moc nepřálo, některá zvířata se před deštěm schovala, ale přesto si výlet všichni užili.
výlet III.třída
11.6. se vydali žáci III.tř. na výlet na Vackov, počasí se moc vydařilo a všichni se moc těšili na opékání buřtíků, Tomík pomáhal připravit dřevo na oheň a Roman zase s přípravou buřtíků. Celé dopoledne bylo moc fajn.
Výlet do Třeboně
Dne 4. 6. 2018 děti z kroužku PAM PAM vyrazily na zasloužený výlet do Třeboně.
Šípkovaná Šípkové Růženky
1 .6. 2018 jsme v družině oslavili Den dětí a zároveň úspěšnou premiéru pohádky herců kroužku PAMPAM – „ŠIPKOVANOU ŠÍPKOVÉ RŮŽENKY“.
Pohádka
Kroužek PAM PAM při školní družině nacvičil novou pohádku, jejíž premiéru jsme shlédli v pátek 1.6.2018. Po pohádce si mohli žáci ještě zasoutěžit a společně prožít zbytek dopoledne ve společnosti Šípkové Růženky.
KRTEČEK - ČARODĚJŮV UČEŇ
27.4.2018 uspořádala ŠD čarodějnické odpoledne. Děti se vydaly do obory, kde na ně, kromě čarodějnic, čekaly i různé úkoly - vaření čarodějnického lektvaru, hod hadem, let na koštěti, prolézání pavučiny...více ve fotogalerii a na fb stránkách školy.
Týden zdravé výživy - 23.4. - 27.4.2018
Celý týden byl ve znamení přípravy zdravých pokrmů, z předem daných surovin. Snažení jednotlivých tříd hodnotila komise a k prezentaci pokrmů a vyhlášení výsledků jsme se sešli 27.4. ve ŠD. 1.- III.tř. /kuskus/; 2.- V.tř. /jednohubky/; 3.- PrŠI - polévka
PrŠI - Botanická zahrada Tábor
17.4.2018 navštívila třída PrŠI botanickou zahradu v Táboře. Více foto na fb
VI.třída - Velikonoce
Naše tvořivé aktivity v březnu směřovaly k blížícím se svátkům jara - Velikonocům.
PrŠI - návštěva MěK Černovice
27.3.2018 opět navštívila třída PrŠI MěK v Černovicích. Průvodkyní nám byla knihovnice p.Šenoltová a řekla nám o knížkách všechno, co jen šlo :-)
Krtečkovo jarní tvoření
S žáky ŠD jsme přivítali svátky jara tvořením. Pletení pomlázky, zdobení březových věnců, vystřihování vajíček a kytiček z barevných papírů, které nám posloužily k dozdobení košíčků a větviček.
II. třída - Chovatelský kroužek
Celý březen jsme se učili o zvířatech, povídali o nich, prohlíželi fotografie a obrázky, hráli si na zvířátka. Na živá exotická i domácí zvířata jsme se došli podívat do Chovatelského kroužku Černovice.
PODĚKOVÁNÍ
Děkujeme všem, kteří koupí výrobků našich žáků na velikonoční výstavě podpořili naši další činnost. DĚKUJEME :-)
VELIKONOČNÍ VÝSTAVA
Zveme Vás na Velikonoční výstavu Domova Kopretina Černovice, kde můžete vidět i výrobky našich žáků. 20.3. - 22.3.2018; 9:00 - 15:00. 22.3.2018 PRODEJ VÝROBKŮ. Těšíme se na Vás :-)
Velký den našich herců z kroužku Pam Pam nastal. Ve středu 7. 2. 2018 se v 9:00 konala premiéra pro celou naši školu a odpoledne jsme zakončili představením pro ŠD ZŠ Černovice.
Zimní buřtík
1.2.2018 jsme si udělali radost a k pololetnímu vysvědčení jsme si opekli ve venkovním krbu buřtíky ;-)
Exotické ovoce
V rámci projektu "Ovoce do škol" VI.třída připravila ochutnávku exotického ovoce.
V VI.třídě slavili narozeniny
V lednu slavíme narozeniny Matěje a Davida. Kluci si přáli na oslavu pizzu a ovocnou mísu. Společně jsme nakoupili suroviny a s chutí se pustili do pečení a vaření. Ve finále jsme si moc pochutnali na zeleninové pizze a „božské“ míse s ovocem a pudingem.
Krýzovy jesličky
20.12.2017 navštívili žáci Praktické školy jednoleté Krýzovy jesličky v Jindřichově Hradci.
Vánoční pečení
Blíží se Vánoce a k nim patří i pečení vánočního cukroví. Dnes /12.12./ pekla II.třída perníčky. A jak se jim vedlo, můžete vidět ve fotogalerii. :-)
MIKULÁŠ 2017
5.12.2017 - mikulášská nadílka ve škole - podívejte se do fotogalerie ;-)
III.třída
III.třída dokončila svoje andílky z Týdne řemesel, kteří budou k vidění na vánoční výstavě ve dnech 12.12.- 14.12.2017 ve společenské místnosti Domova Kopretina /nad bazénem/. Srdečně všechny zveme :-)
Městská knihovna v Černovicích
26.11.2017 žáci VI.třídy opět navštívili Městskou knihovnu v Černovicích.
Divadlo Tábor - balet
26.11.2017 - malá výprava navštívila večerní představení v Divadle Oskara Nedbala v Táboře. Baletní soubor Moravského divadla Olomouc připravil inscenaci klasického baletu P. I. Čajkovského - "LOUSKÁČEK". Určitě doporučujeme představení navštívit :-)
Krtečkova oranžová dýniáda
V úterý 13. listopadu proběhla odpoledne ve školní družině „DÝNIÁDA“. Nejdříve jsme si všichni vybarvili masky dýní a společně jsme si krátce na přání účastníků zatančili :-) .
Týden řemesel 2017
Od 6.11. do 10.11. proběhl na naší škole "Týden řemesel". Zapojily se všechny třídy, všichni se moc snažili, vyzkoušeli si různé dovednosti a vyrobili spoustu krásných věcí. Několik výrobků můžete vidět ve fotogalerii. Více na fb stránkách školy :-)
PrŠI - Jihlavské podzemí
19.10.2017 podnikla třída Praktické školy jednoleté dobrodružnou výpravu do Jihlavského podzemí.
PrŠ - Lovecký zámek Ohrada u Hluboké n/Vl.
18.10.2017 vyjela třída Praktické školy dvouleté na lovecký zámeček Ohrada u Hluboké nad Vltavou, kde si žáci prohlédli expozice Muzea lesnictví, myslivosti a rybářství. Mareš L.
Krtečkova drakiáda
Krásného, skoro letního počasí jsme v úterý 17. října odpoledne ve školní družině využili k uspořádání další plánované akce a to „KRTEČKOVA DRAKIÁDA“.
Krtečkova bramboriáda
13.10.2017 - Po deštivém období se konečně počasí umoudřilo a naše školní družina vyrazila na dlouhodobě plánovanou Krtečkovu Bramboriádu.
II.třída - houbové vaření
13.10.2017 - včera si děti z II.třídy našly v lese houby a dnes si z nich uvařily výbornou "mňamku" :-) Podívejte se do fotogalerie.
II.třída na houbách
12.10.2017 - v říjnu se děti věnují podzimu na zahradě i v lese, proto si naplánovaly i velký houbařský výlet do Sudkova Dolu, kam dojely vlakem a zpátky pěkně šlapaly přes Svidník do Černovic. Sice nejsou všichni houbaři, ale něco přece jenom našly :-)
V.třída slavila narozeniny
10.10.2017 - v V.třídě slavili 15.narozeniny Simonky a Jakuba :-)
PrŠI na houbách
27.9.2017 PRŠI - ČEŠI JSOU POVAŽOVÁNI ZA NEJVÁŠNIVĚJŠÍ HOUBAŘE NA SVĚTĚ. CHODÍTE RÁDI DO LESA A SBÍRÁTE HOUBY? MY TAKÉ! Medková Z. Několik foto ve fotogalerii, více na FB stránkách školy.
Hájenka Bělá u Hořepníka
27.9.2017 vyrazila třída Praktické školy dvouleté na podzimní poznávací pobyt na Hájenku Bělá u Hořepníka. Několik fot si můžete prohlédnout ve fotogalerii, více na FB stránkách školy.
Maxipes Fík
22.9.2017 vyrazili žáci naší školy do Horáckého divadla v Jihlavě, kde shlédli divadelní představení Maxipes Fík. Všem se napínavé představení velmi líbilo. Fík nás provedl kouzelným světem pohádek a na závěr jsme se společně s Fíkem vyfotili. Pekařová P.
Tvoření z přírodnin
VI.třída - V rámci pracovní a výtvarné výchovy jsme vyrobili z dýní a kukuřice veselé postavičky a zvířátka. Na fotkách uvidíte, jak se nám povedly a můžete se inspirovat ;-) Lhotová L.
7.9.2017 -  Prosečkiáda
přijali jsme pozvání na 18.ročník těchto soutěží do Domova v Proseči u Pošné, kde jsme reprezentovali nejenom naši školu, ale i Domov Kopretina. Vzhledem k nejistému počasí se nesoutěžilo venku, ale troufnu si říct, že to nikomu nevadilo :-)
4.9.2017 - začíná nový školní rok
Tak už nám to začalo. Ve fotogalerii představujeme letošní třídy
PrŠI - ZOO Tábor - školní výlet
22.6.2017 BYLA PRAKTICKÁ ŠKOLA JEDNOLETÁ ZVÍŘATŮM NA STOPĚ V ZOO TÁBOR. VYZKOUŠELI JSME SI ROLE PŘÍRODOVĚDCŮ A NAUČILI SE POZNÁVAT NĚKTERÉ STOPY ZVÍŘAT, OBDIVOVALI JSME PAROŽÍ A OBZVLÁŠTĚ SE NÁM LÍBILA VEJCE PŠTROSA A EMU. VÍCE SE DOZVÍTE NA FB ŠKOLY :-)
Závěrečné zkoušky
20.6.2017 úspěšně složilo 13 žáků Praktické školy jednoleté a Praktické školy dvouleté závěrečné zkoušky - 8 prospělo s vyznamenáním, 5 prospělo. Všem moc GRATULUJEME!!! Více na fb školy.
Závěrečné zkoušky
19.6.2017 - dnes začaly závěrečné zkoušky Praktické školy jednoleté a dvouleté, a to praktickou částí. Z čeho žáci zkoušky konali, můžete vidět na několik fotografiích ve fotogalerii, více na fb stránkách školy :-)
školní výlet VI. třídy
V pondělí 12.6. se VI.třída vypravila na exkurzi do ekotechnického centra v Třebíči Alternátor,kde žáci shlédli poutavou videoprojekci o planetě Zemi a Vesmíru a viděli spoustu dalších zajímavostí. Také jsme navštívili třebíčské památky. Lhotová L.
školní výlet III.třída
9.6.2017 III. třída vyrazila na školní výlet do Kamenice nad Lipou. A že se výlet vydařil můžete vidět ve fotogalerii :-) Janů P. a Brusová A.
školní výlet I.třída
V pátek 9. 6. vyrazila I. třída na školní výlet do Kamenice nad Lipou. Bohužel část třídy zůstala ve škole (nevešly by se nám vozíčky do autobusu ani do vlaku). Prošli jsme se městem, zašli jsme do cukrárny na zákusek. Pěkně jsme si to užili. Kolářová P.
1.6.2017 - ochutnávka ovoce
VI.třída v rámci projektu Ovoce do škol, připravila ochutnávku exotického ovoce a zeleniny pro spolužáky. Žáci se seznámili s méně obvyklými druhy ovoce a zeleniny, zahráli si s nimi na obchod, rozporcovali je a připravili obložené talíře.
Na zvířátkách u Míků
Ve středu 31. května vyrazily děti navštěvující kroužky ŠD:Šití, Pedig a Keramika na výpravu „ZA ZVÍŘÁTKY K MÍKŮM“ do Chválkova.
24.5.2017 - II.třída - Dopravní den v Táboře
Tento měsíc je naším tématem dopravní výchova. Pro cestování dopravními prostředky jsme zvolili cestu do Tábora, kde se pro nácvik vhodného chování v silničním provozu nabízí dětské dopravní hřiště poblíž nádraží. Několik fotografií ve fotogalerii.
23.5.2017 - PrŠI - chovatelský kroužek
V rámci předmětu společenskovědní základy jsme navštívili chovatelský kroužek v Černovicích. Pro zvířátka jsme nasbírali zelené krmení, kterým jsme zvířátka nakrmili. Nebáli jsme se je vzít do ruky. Průvodkyní nám byla paní uč.L. Kratochvílová. Děkujeme.
Májová slavnost Proseč
8.5.2017 - SUPER odpoledne na Májové slavnosti v Pošné, kam jsme byli pozváni Domovem důchodců v Proseči u Pošné. Děkujeme :-) David, Julča, Jakub, Týna, Tomáš, Míša, Jitka, Lída, Zdeňka :-) Několik fotografií ve fotogalerii.
Písek, Selibov - kroužek PAM PAM
10.5.2017 vyrazil kroužek PAM PAM za odměnu za celoroční práci na výlet do Písku a do Selibova do Pohádkové Kovárny. Počasí přálo a výlet se vydařil. Několik fotek najdete ve fotogalerii, více na FB stránkách školy :-)
BUDULÍNEK
2.5.2017 odpoledne se konala premiéra pohádky "O Budulínkovi", kterou nacvičily děti z PAMPAM - kroužku při ŠD. Celé odpoledne bylo ve znamení Budulínka - pohádka, hrachovka, kreslení, soutěže...více + video na fb školy. Zde pouze FOTO :-).
Den Země
Dne 3. 5. 2017 se v naší škole konal další projektový den DEN ZEMĚ, který byl naplánován na 20.4.2017, bohužel nás zradilo počasí. Ale my jsme si počkali a stálo to za to :-) Celý den jsme byli v přírodě a plnili jednoduché i složitější úkoly.
26.4.2017 - ROMEO A JULIE
26.4.2017 NAVŠTÍVILA PRŠ I DIVADLO OSKARA NEDBALA V TÁBOŘE. V PODÁNÍ HERCŮ HORÁCKÉHO DIVADLA JIHLAVA JSME SHLÉDLI ÚŽASNÉ PŘEDSTAVENÍ - SVĚTOVĚ ZNÁMÉ DRAMA ROMEO A JULIE
Příroda se probouzí
V týdnu od 18.4. do 21.4.2017 proběhlo ve školní družině, navzdory zimnímu počasí, vítání jara. Několik fotografií najdete v e fotogalerii, více na fb stránkách školy
8.4.2017 - HraniRun0
Charitativní běh, jehož výtěžek byl určen pro naši školu, pořádala firma Hranipex - náš dlouholetý sponzor. Běhu se zúčastnilo šest žáků - Tomáš M., Julča, Matěj, Tomáš D., Simča a malý David. Děkujeme tímto za finanční dar a za bezva dopoledne :-)
2.duben - světový den porozumění autismu
I letos jsme se připojili k tomuto dni a pojali jsme ho jako "bourání bariér" v rámci propagačního průvodu Černovicemi. Více na fb stránkách školy.​
29.3.2017 - II.třída - chovatelský kroužek
Téma pro březen jsou zvířata – na ta exotická jsme se šli podívat do Chovatelského kroužku Černovice. Děkujeme Věře Dvořákové, vedoucí kroužku. Moc se nám tu líbilo a určitě se za zvířátky ještě přijdeme podívat. Kratochvílová L. :-)
Domov důchodců Proseč u Pošné
22.3.2017 - na dnešní dopoledne jsme byli pozváni na výtvarnou dílničku do Domova důchodců v Proseči u Pošné.
21.3. - PONOŽKOVÝ DEN
Ve všech třídách jsme si připomněli světový den Downova syndromu. A jak? Podívejte se do fotogalerie, pro více fotografií na fb stránky naší školy :-)
Pizzerie Pacov - PrŠ
PrŠ - v úterý, 21. března, jsme v rámci předmětu výživa a příprava pokrmů navštívili pizzerii v Pacově. Nejeli jsme se ale najíst, ochutnat místní speciality, ale jeli jsme opravdu vařit! Přivítala nás milá paní majitelka Jarka Červenková.
VI.třída vařila :-) - 1.3.2017
V předmětu Čl. a svět práce jsme nakoupili suroviny na přípravu těstovinového salátu a pustili se do jeho přípravy. Nakrájeli jsme zeleninu, uvařili těstoviny, salát promíchali a dochutili. Všichni jsme si na něm při svačině moc pochutnali. Lhotová L.
 17.2.2017 - Muzeum Vysočiny v Pelhřimově
Muzeum navštívili někteří žáci třídy praktické školy a VI.třídy základní školy. PhDr. Skořepová si pro nás připravila dvě přednášky: Život na vsi před sto lety a Dějiny a volný čas. Moc ji děkujeme a všem návštěvu muzea doporučujeme. Mareš L.
PršI - Les v proměnách času (rozmanitost přírody)
10.2. jsme podnikli výzkumnou expedici. Naším cílem byl nedaleký les, během cesty jsme pozorovali živou a neživou přírodu, také vybrané zástupce rostlin a živočichů.
2.2.2017 - zimní den s eskymákem
Další z projektových dnů - tentokrát ZIMA. Počasí nám moc nepřálo, začalo pršet, ale přeci nejsme z cukru!!! V 9:30 jsme se všichni sešli v černovické oboře, kde už měla VI.třída připravený celý program.
31.1.2017 - ŠD - Zimní karneval
"Zimní karneval" ve školní družině se náramně povedl!!! A že jsme se dobře bavili, užili si spoustu veselí, byly i nějaké ty dobroty a tanec, můžete vidět ve fotogalerii a na krátkém videu na fb stránkách školy
Coram - irský vlkodav
31.1 jsme pro děti připravili nejenom vysvědčení, ale i jedno velké překvapení...přišla se za námi do školy podívat p.Věrka Dvořáková /majitelka chovatelské stanice Amititia/ s tříměsíčním štěnětem irského vlkodava Coramem. Skvělý zážitek. Děkujeme :-)
19.1.2017 - soutěže na sněhu
Protože zima konečně ukazuje svoji pravou tvář, snažíme se užít si sněhu co nejvíce. Proto jsme vyrazili čtvrteční odpoledne na kopec do černovické obory. Sluníčko krásně svítilo, tak jsme si to náramně užili. Podívejte se na foto nebo na fb stránky :-)
Městská knihovna v Černovicích
Žáci Praktické školy navštívili, v rámci, výuky Městskou knihovnu v Černovicích. Díky p.Šenoltové jsme strávili příjemnou hodinku, která utekla jako voda a dozvěděli jsme se spoustu informací. Děkujeme :-)
HURÁ - napadl nám sníh!!!
Proto ho využíváme, co se dá! Jak ve škole, tak ve školní družině. Nahlédněte do fotogalerie ;-)
A máme rok 2017 :-)
...ve školní družině jsme se 4.1.2017 ještě na chvíli vrátili do času adventu a derniéra pásma koled našeho PAMPAMu byla určena pro děti ze školní družiny ze ZŠ a MŠ Černovice.
Vánoční besídky
Ve čtvrtek 22.12.2016 jsme ve třídách, alespoň symbolicky, oslavili Vánoce - cukroví jsme si upekli sami a pod stromečky měl každý nějaký malý dárek :-) Několik fotografií ve fotogalerie, více na FB. KRÁSNÉ VÁNOCE :-)
19.12.2016 - Ježíšek ve školní družině
V družině byl už Ježíšek!!! Dorazil sice o trochu dříve, asi toho má móóóc :-), ale nám to vůbec nevadí!!!
19.12.2016 - II.třída - Jindřichův Hradec
Vánoční atmosféru jsme vyrazili načerpat do Hradce. Chtěli jsme si prohlédnout PETAnděla z PET lahví.
ŠD - vánoční jarmark ZŠ Černovice
Ve čtvrtek 15. prosince odpoledne 1. oddělení ŠD a kroužek KERAMIKA navštívili již tradiční „VÁNOČNÍ JARMARK“ v Základní škole Černovice.
Den otevřených dveří - 13.12.2016
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - tak jak jsme avizovali, proběhl 13.12.2016 a troufnu si říct, že se povedl :-)
Mikuláš
5.12. i do naší školy zavítal sv.Mikuláš s andělem a čerty!!! A jak návštěva probíhala můžete vidět na několika fotografiích ve fotogalerii :-)
Mikulášská besídka v ZŠ Černovice
Od ZŠ Černovice nám přišla pozvánka na Mikulášskou besídku, která se konala 1.12.2016 v tělocvičně školy.
TÝDEN ŘEMESEL
je za námi - alespoň na chvíli se z nás stali švadlenky, dráteníci, pekaři, keramici, tkadleny, aranžéři a nevím co ještě. Přinášíme několik fotek ve fotogalerii. Více na facebookových stránkách školy :-).
Divadlo Tábor
21.10.2016 se některé třídy naší školy podívaly na divadelní představení Rytmus nás baví do Divadla Oskara Nedbala v Táboře. Skupina Pískomil se vrací nás bavila od začátku až do konce, tancovalo se všude a nálada nám vydržela až domů.
Projektový den
20.10.2016 proběhla celoškolní akce "PODZIM", která byla oslavou "Dne stromů"
Týden stromů - 17.10.2016
V pondělí 17. října odpoledne ve školní družině vypukl avizovaný „TÝDEN STROMŮ “. Co všechno jsme během pondělí stihli, můžete vidět na několika fotografiích a více na facebookových stránkách školy :-). HULKJA
Týden stromů - 17.10.2016 - II.třída
II.třída se připojila k akci školní družiny "Týden stromů". Pondělí 17.10. bylo věnováno jehličnatým stromům. Podívejte se do fotogalerie :-). Kratochvílová L.
Divadlo Tábor - PrŠI -
18.10.2016 část třídy jela do táborského DIVADLA OSKARA NEDBALA na představení francouzského autora Molièra „Lékařem proti své vůli“. Klasika, která rozesměje i po 350 letech a kde i falešný lékař dokáže diagnostikovat skutečnou lásku. Medková Z.
Vláčkem
I.třída - Dnes jsme, se zbytkem třídy / tři děti jsou nemocné /, vyrazili na malý výlet vlakem do Obrataně. Se zájmem jsme sledovali přijíždějící a odjíždějící vlaky na zdejším nádraží. Při cestě zpět jsme viděli i srnky, koně,... Kolářová P.
PrŠI - výuka na Červené Lhotě
29.9. jsme se vypravili na nedaleký zámek Červená Lhota. Naším úkolem bylo prozkoumat život v minulosti a srovnat ho s životem v přítomnosti (SPOLEČENSKOVĚDNÍ ZÁKLADY – LIDÉ A ČAS).
PrŠI - výlet do Houbového  parku
29. června jsme podnikli výlet do HOUBOVÉHO PARKU, RÁJE SKŘÍTKŮ A MUZA FOSILIÍ v ROSEČI U JINDŘICHOVA HRADCE – DOPORUČUJEME!!! Více na FB - odkaz dále. Medková Z.
Pochoďák - 29.6.2016
Školní rok jsme ukončili "pochoďákem". Celá škola vyrazila v 8:30 od školy směr Vackov/Váberák - tam jsme posvačili a dál /Lhotka, Svatava, Vackov, Černovice/ pokračovala II., VI.třída a PrŠ. Ušli jsme, a odtlačili kočáry, cca 8km!!! a byla to paráda :-)
SPORTOVNÍ HRY - 28.6.2016
se uskutečnili v odpoledních hodinách na hřišti a před zámkem. Soutěžilo se v běhu na krátkou vzdálenost, hodu do dálky, skoku z místa, kutálení medicinbalu ve vyznačené dráze, slalomu s vozíky, shazování plechovek - my jsme měli "speciální" :-)
DOPRAVNÍ DOPOLEDNE - 28.6.2016
dnešní školní den jsme začali ve třídách dopravní tematikou - poznávání a vybarvování dopravních značek, poznávání dopravních prostředků, opakování základů dopravních předpisů - vše podle toho, co zvládáme. V 9:30 jsme se všichni sešli před zámkem,
Botanická zahrada Tábor
24.6.2016 PrŠ jednoletá - LETNÍ EXKURZE DO BOTANICKÉ ZAHRADY PŘI VOŠ A SZEŠ V TÁBOŘE (V RÁMCI PŘEDMĚTU PĚSTITELSKÉ PRÁCE).NAŠÍM CÍLEM BYLA PROHLÍDKA HOSPODÁŘSKÉHO SYSTÉMU, ARBORETA A VÝSTAVA FUKSIÍ. Medková Z.
Závěr projektu II.třídy - Karel IV. a jeho doba - Dnes ráno /23.6.2016/ nás čekalo nemilé překvapení! Zmizely všechny korunovační klenoty a poklady, které měl Karel uloženy na hradě Karlštejn.
ŠD - opékání buřtů 22.6.2016
Konec školního roku je za dveřmi a všichni se už móóóc těšíme na prázdniny! A tak hoši ze školní družiny navštěvující kroužek Bazén a Keramika vyrazili v úterý 21. června odpoledne na nedalekou Dolinku opékat buřty. Více na FB. Hůlková J.
Červená Lhota - divadelníci 15.6.2016
Za trpělivost dětí, které trénovaly pohádku Červená Karkulka a poté ji předváděly velkému množství diváků, si zasloužily zasednout také do publika, tudíž jsme se vydali na „Čertovskou pohádku“ na Červenou Lhotu.
ZOO Větrovy Tábor - 14.6.2016
společný výlet II.třídy a třídy Praktické školy dvouleté se vydařil - vyzkoušeli jsme si jízdu a chování v linkovém autobusu a MHD, Luboš a Ivetka za námi do ZOO přijeli s p.Motyčákovou autem Domova Kopretina a společně jsme strávili úžasných pět hodin.
Hájenka Bělá u Hořepníka - VI.třída
Letošní školní výlet jsme si naplánovali na dva dny, s pobytem a spaním na hájence Bělá u Hořepníka. Měli jsme pěkné počasí, pršelo maličko a tak jsme si oba dva dny pěkně užili.
II.třída - Zahradně-terapeutický areál ekocentra Chaloupky - Baliny
8.6.2016 navštívila II.třída zahradně terapeutický areál Baliny u Velkého Meziříčí. Měli jsme objednaný program "VODA" a vzhledem k tomu, že byl krásný sluníčkový den, tak jsme si celý areál užili do sytosti. Moc hezký výlet, který můžeme jenom doporučit.
III.třída - školní výlet - Bohdalín
Žáci III.třídy a Tibor z VIII.třídy dnes /9.6.2016/ vyrazili na školní výlet do Bohdalína. Vlak nás dovezl do Včelničky a potom už jsme šlapali "po svých" za zvířátky. Počasí sice mohlo být přívětivější, ale i tak se výlet všem líbil :-). Janů P.
Zeměpis v chovatelském kroužku
Žáci praktické školy dvouleté si osvěžili výuku zeměpisu v Chovatelském kroužku Černovice, kterému tímto děkujeme! Máme tak jedinečnou příležitost setkávat se s mnoha exotickými zvířaty, připravit jim krmení a učit se o ně postarat. Kratochvílová L.
I.třída - školní výlet
I.třída 7.6.2016 jela na školní výlet do ZOO Tábor Větrovy. Cestu autem všichni zvládli na jedničku, sluníčko krásně svítilo a zvířata na nás "číhala" na každém rohu, takže bylo na co koukat :-) fotografie ve fotogalerii, více na fb stránkách školy.
Putování s písničkou - 25.5.2016
Děti ze ŠD odpoledne "putovaly s písničkou" - vydaly se na dětské hřiště výchovného ústavu v Černovicích.
Pohádka o Červené Karkulce v MŠ v Černovicích
Pohádka o Červené Karkulce - tentokrát v MŠ Černovice - děti z I., II. a III.třídy přijaly pozvání k předškolákům do černovické mateřské školy, kteří si, tak jako my, připravili pohádku o Červené Karkulce.
Jarní Hobby ČB - 19.5.2016
Žáci Praktické školy dvouleté navštívili Jarní výstavu Hobby v Českých Budějovicích
II.třída - dopravní výchova
II.třída 19.5.2016 vyjela na "výlet" v souladu s tematickým plánem měsíce - Cestování hromadnými dopravními prostředky: Kamenice nad Lipou – Černovice
AUTOPOHÁDKY - divadelní představení - Horácké divadlo v Jihlavě
18.5.2016 - 13 žáků naší školy navštívilo Horácké divadlo v Jihlavě. A co viděli? Tři příběhy z pohádkové knížky Jiřího Marka, kde jsou hlavními hrdiny auta a lidé kolem nich. Vše s hudbou kapely Chinaski a mladým hereckým týmem. Moc se všem líbilo :-)
1.čarodějnická konference
29.4.2016 proběhla ve školní družině historicky 1.čarodějnická konference, na kterou se žáci pilně připravovali dle pokynů vrchní čarodějnice a organizátorky konference BARBUŠI - vyráběli si kouzelné hůlky, čarodějnické klobouky a učili se zaklínadla :-)
Na zvířátkách u Míků
Dnes /28.4.2016/ se odpoledne po vyučování vydali žáci II.třídy autobusem do Chválkova na samotu k Míkům. Co tam zažili a viděli, můžete vidět ve fotogaleri - více na facebookových stránkách školy :-)
Den Země
I žáci naší školy oslavili Den Země - V.třída s p.učitelkou Polákovou a p.Pekařovou vyrazili 21.4. vlakem na oslavy do Pelhřimova, žáci PrŠ jednoleté slavili ve třídě. Foto ve fotogalerii.
ČERVENÁ KARKULKA 21.4.2016
Dnešní dopolední reprízu pohádky "O ČERVENÉ KARKULCE" zahráli naši žáci, v režii Hanky Bletterbauerové a Renaty Klimešové, pro předškoláky MŠ v Černovicích. Odpolední derniéra (vlk nám vyrostl z kostýmu) byla určena dětem ze školní družiny ZŠ Černovice.
10 žáků školy s p.učitelkou Míkovou L. a Bletterbauerovou H. se vypravili do Jihlavy na výstavu automobilů Kaipan, která sestavili žáci středních škol Kraje Vysočina.
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 14.4.2016  VI.tř.
Dnes jsme ochutnali ovocný salát s jogurtem, který připravila VI.třída :-)
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 13.4.2016  II.tř.
Dnes II.třída dodělávala a roznášela výborné ovocné bonbony :-)
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 13.4.2016  V.tř.
V.třída si na Týden zdravé výživy připravila sezamové kuličky s medem :-)
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 12.4.2016  II.tř.
žáci z II.třídy vyráběli ovocné bonbóny :-) Jak jim to šlo, můžete vidět ve fotogalerii.
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 12.4.2016  PrŠ I.
Žáci praktické školy jednoleté připravili "krabíkovou" pomazánku :-) pár fotek ve fotogalerii, více na facebookových stránkách školy.
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 12.4.2016  I.tř.
I.třída uvařila výbornou pohankovou kaši s broskvemi :-)
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 11.4.2016 dopoledne
začal Týden zdravé výživy - 1.den dopoledne pekli Tibor, Jára a Honza ze VII. a VIII.tř. špaldové koláčky s jablky - foto ve fotogalerii
TÝDEN ZDRAVÉ VÝŽIVY - 11.4.2016 odpoledne
1.den odpoledne Týdne zdravé výživy vařila třída Praktické školy dvouleté - žáci připravili na ochutnání pro ostatní - zapečenou pohanku se sýrem; bulgur se zeleninou a pomazánku z červené čočky. Foto ve fotogalerii.
Divadlo Tábor - 5.4.2016
Po stopách syna náčelníka kmene Apačů, který se utkal s nepřátelskými bledými tvářemi se vydali žáci V. třídy, PRŠ jednoleté a PRŠ. Kde se objevil VINNETOU, nemohl chybět ani jeho pokrevní bratr OLD SHATTERHAND :-) Mgr.Medková Z.
MODRÝ DEN 2016
"DOBRÝ DEN, DOBRÝ DEN, DNESKA MÁME MODRÝ DEN" - tak i letos tímto pozdravem začal odpolední program našeho "Modrého dne", kterým jsme se přihlásili k Mezinárodnímu dni porozumění autismu a výzvě "Česko svítí modře".
Příprava na
2.4. - Světový den porozumění autismu tento rok vychází na sobotu, proto ho budeme ve škole oslavovat společně s našimi autistickými žáky v pondělí 4.4.2016. A přípravy na tento den jsou v plném proudu.
23.3.2016 další ročních těchto dovednostních soutěží je za námi. Několik fotografií najdete ve fotogalerie, výsledky a více fotografií najdete na našich facebookových stránkách, kam Vás tímto zveme :-)
Velikonoční výstava Domova Kopretina
I letos jsme vystavovali výrobky našich žáků na velikonoční výstavě Domova Kopretina Černovice. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a také těm, kteří podpořili snažení našich žáků zakoupením výrobků :-)
Botanická zahrada Tábor
Třída PRŠ I se v rámci předmětu Pěstitelské práce vypravila na exkurzi do Botanické zahrady v Táboře.
V souvislosti s premiérou pohádky o Červené Karkulce (viz.níže) jsme si udělali ve škole "červený den". Více fotografií najdete ve fotogalerii a na našich facebookových stránkách.
Národní zemědělské muzeum Praha /23.2.2016/
Žáci VI.třídy a PrŠ dvouleté vyjeli, v doprovodu p.učitelů Mareše, Valka, Hůlkové A. a Brusové A., na exkurzi do Národního zemědělského muzea v Praze. Několik fotografií najdete ve fotogalerii :-)
Červená Karkulka / 25.2.2016
V režii H. Bletterbaeurové nacvičily děti v rámci ŠD pohádku "O červené Karkulce". Podívat se přišli všichni spolužáci, všichni pozvaní - pan ředitel Vránek, p. účetní Hůlková L., vrchní sestra z Domova Kopretina p.Kubů E... bylo to úžasné představení :-)
Dnes /17.2.2016/ se slavilo v I.třídě
Dnes jsme oslavili v I. třídě Adamovi deváté narozeniny. Společně jsme vyrobili domácího pribináčka. Všechny děti si pochutnaly, nezbylo vůbec nic :-)
Zimní buřtík 27.1.2016
"Zimní buřtík" je velice oblíbenou a netradiční lednovou akcí, která se všem žákům i pedagogům moc líbí a těší se na ni :-)
Sněhohrátky 21.1.2016
Využili jsme napadaného sněhu a vyřádili se na kopci v černovické oboře :-) Více foto ve fotogalerii.
pozvánka na pohádku o Červené Karkulce
školní družina opět připravuje kratičkou pohádku
Tělocvik - PrŠI, VI.tř. - 19.1.2016
Sjíždění "malé sjezdovky" v rámci tělocviku :-) Na "velké sjezdovce" byla základní škola s panem ředitelem - holt vyšší "šarže"...;-) ale nám to i tak stačilo...
Divadlo Tábor - PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELE
11.1.2016 někteří žáci PrŠ jednoleté, V.třídy a II.třídy navštívili divadelní představení pohádky "Princezna se zlatou hvězdou na čele". Několik fotografií naleznete ve fotogalerii nebo na odkaze.
I.třída - bobování
děti z I. třídy si dnes (7.1.2016) a včera užili bobování a sáňkování na kopci v Oboře :-). Několik fotografií ve fotogalerii.
Taneční v Domově Kopretina
V Domově Kopretina Černovice začal 7.1.2016 taneční kurz, kterého se účastní někteří žáci i absolventi naší školy. Kurzy vede p.Kantorová Věra a v první lekci se nacvičovala a opakovala polka. Několik fotografií najdete ve fotogalerii nebo na odkaze.
je soutěž, kterou vyhlašuje DDM Pelhřimov. Naši žáci se, tak jako již v minulých letech, také zúčastnili. Přihlášeno bylo celkem 644 pohlednic a v VI.kategorii jsme slavili velký úspěch - vyhrála Maruška Dreveňaková a Zuzka Ferencová. GRATULUJEME :-)
vánoční besídky 2015
22.12.2015 jsme oslavili Vánoce :-) Na několik fotografií se můžete podívat ve fotogalerii.
Vánoce ve školní družině
17.12. byly ve ŠD Vánoce - kroužek muzikoterapie si připravil hudební vystoupení "Vánoční pohádka", připraven byl i vánoční jablečný punč a došlo i na tradiční vánoční zvyky. Odpoledne mělo opravdu vánoční atmosféru a všichni odcházeli vánočně naladěni:-)
V.třída v divadle
Každý rok navštívíme divadelní představení s tématikou vánoc. Hezké vánoce :-) Poláková K.
Divadlo Tábor - BETLÉMSKÝ PŘÍBĚH
Žáci V.třídy a Praktické školy dvouleté shlédli pozoruhodné zpracování vánočních koled s více jak padesáti účinkujícími, které vypráví příběh o narození Ježíše Krista. Hrála živá kapela, zpívali se koledy a opravdově na všechny "dýchla" vánoční atmosféra.
Pelhřimov 9.12.2015
9. prosince 2015 jsme vyrazili do adventního Pelhřimova – Jitka a Zdena a děti z kroužku šití a pedigu. Více kliknutím na nadpis a fotky ve fotogalerii :-)
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Děkujeme všem, kteří se přišli podívat do naší školy a věříme, že se jim u nás líbilo. Děkujeme :-) FOTO ve fotogalerii
MIKULÁŠ 2015
Ve škole byl dnes Mikuláš :-) pár fotografií ve fotogalerii.
Mikulášská besídka ZŠ
3.12.2015 využilo 7 žáků naší školy pozvání 9.třídy ZŠ Černovice na Mikulášskou besídku. Trošku jsme se báli, ale nakonec se nám tam moc líbilo :-) Pár fotek najdete ve fotogalerii.
PODĚKOVÁNÍ
22.11. byla ukončena výstava obrázků Julie. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a napsali nám své dojmy a zážitky do knihy návštěv. Ze vzkazů a přání měla Julie velkou radost, všechny jsme pozorně přečetli. :-) FOTO ve fotogalerii.
PŘEDÁNÍ OBRÁZKU
25.11. předala Julča jeden ze svých obrázků své obdivovatelce. Za něj byla obdarována krásnými dárečky - sponkami, gumičkami, čelenkou - naše Julie je velká parádnice :-). Obrázek bude dělat radost i zákazníkům černovického obchodu s ovocem a zeleninou.
Divadlo Tábor - Evropa - PrŠ dvouletá
Žáci praktické školy dvouleté se 19.11.2015 zúčastnili zajímavé přednášky o Evropě.
TÝDEN ŘEMESEL
9.11. - 13.11.2015 probíhal TÝDEN ŘEMESEL :-)
Rybárna Pacov 6.11.2015
Účast na dni otevřených dveří u rybářů v Pacově se stala již tradicí :-). Tentokrát se jela podívat VI.třída, část Praktické školy jednoleté a 4 žáci II.třídy.
VERNISÁŽ VÝSTAVY OBRÁZKŮ JULIE!
3.11.2015 proběhla vernisáž výstavy naší žákyně Julie. Celá výstava ve vestibulu MěÚ Černovice potrvá do 20.11.2015
STRAŠIDELNÉ TVOŘENÍ
společná akce naší školní družiny a ŠD ZŠ Černovice
POZVÁNKA NA VÝSTAVU
pozvánka na vernisáž a výstavu obrázků, malůvek a kresbiček naší malířky Julie :-)
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
Les a jeho tajemství
celodenní pobyt žáků VI.třídy a Praktické školy na hájence Bělá
STRAŠIDELNÉ TVOŘENÍ
akce ŠD
V pondělí 21.9. celá třída navštívila divadelní představení Sněhurka a sedm trpaslíků v Táboře. Pohádka byla veselá, plná písniček, herci se střídali s loutkami a dětem se moc líbila. Mgr.Poláková K.
pohádka O kouzelném zvonu
žáci školy se zúčastnili divadelního představení pořádaného Domovem Kopretina

Přidáno 11. 8. 2015, autor: J4W Admin

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist