STRAŠIDELNÉ TVOŘENÍ

společná akce naší školní družiny a ŠD ZŠ Černovice
STRAŠIDELNÉ TVOŘENÍ

Tvořivé odpoledne s našimi kamarády z ŠD ZŠ Černovice proběhlo ve středu 21. října 2015. Navštívilo nás 42 kamarádů, kteří se společně s našimi 17 dětmi pustili do „STRAŠIDELNÉHO TVOŘENÍ“.

Vyráběli se duchové z papírových tácků, podzimní věnečky z pedigu, šily se dýně z plsti, vybarvovaly se strašidelné keramické kachle a nejen to! Odvážní jednotlivci měli možnost zavítat do SM – vesmíru, kde je čekalo mnoho světelných efektů, duchů a strašidelných zvuků. Dále měly děti možnost si vyrobit masku, zahrát pexeso, vybarvit omalovánku a pomocí aplikace iPadu ji převést do 3D podoby, pohrát si se zajímavými stavebnicemi či zrelaxovat v míčkovém bazéně. V neposlední řadě se také připravovalo občerstvení, kdy děti promazávaly předpečené linecké cukroví různých strašidelných tvarů – dýně, duchové, čarodějnice, … .

 Celé odpoledne nám rychle uteklo a všem se nám moc líbilo a už teď se těšíme, až naše setkání někdy zase zopakujeme! Díky patří našim malým „šikulkám“ a „šikulům“, kteří všichni moc pěkně pracovali a také všem pedagogům, kteří se na této akci podíleli.

Za ŠD HULKJA

FOTO

 

 

Přidáno 22. 10. 2015, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​