Pelhřimov 9.12.2015

9. prosince 2015 jsme vyrazili do adventního Pelhřimova – Jitka a Zdena a děti z kroužku šití a pedigu. Více kliknutím na nadpis a fotky ve fotogalerii :-)
Pelhřimov 9.12.2015

Jako první jsme navštívili výstavu vánočních výrobků a dárečků z Fokusu. Zaujaly nás výrobky z keramické hlíny – hodiny a andělé a zvonečky a košíčky z pedigu, protože podobné také vyrábíme v naší dílně.Z výstavy jsme se šli podívat do Pelhřimovského Pekla. Čertů jsme se již nebáli, protože si před čtyřmi dny nikoho z nás neodnesli. Ale překvapil nás Luciferův trůn a kotel s vařenými hříšníky. Také Záhořovo lože vypadalo strašidelně.Po vyčerpávající prohlídce Pekla jsme potěšili naše jazýčky v oblíbené cukrárně. Káva, horká čokoláda a zákusky nás vrátily do vánoční pohody. Z cukrárny jsme ještě vyrazili do Městského Muzea na výstavu Výtvarných prací ZUŠ Pelhřimov. Obdivovali jsme obrazy, staré zrenovované školní židle, keramiku a zavěšené ozdoby z PET lahví. Výstava byla pro nás nová a zajímavá, zaujala nás šikovnost a nápaditost autorů vystavovaných děl.

Procházka rozsvíceným Pelhřimovským náměstím nás dovedla k vánočnímu stromu plnému ozdob a světel a naše návštěva se chýlila ke konci. Cestou na autobusové nádraží jsme si prohlédli vánoční výlohy, ozdobené lampy a mnoho vánočních stromečků.

Domů jsme přijeli unavení, ale plní zážitků a inspirace do další práce. I přes nepřízeň počasí nás neopustila dobrá nálada a příjemná vůně adventu. Jitka + Zdenka :-)

FOTO

Přidáno 10. 12. 2015, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​