"JÁ NA TO MÁM"

23.3.2016 další ročních těchto dovednostních soutěží je za námi. Několik fotografií najdete ve fotogalerie, výsledky a více fotografií najdete na našich facebookových stránkách, kam Vás tímto zveme :-)
"JÁ NA TO MÁM"

Dopoledne žáci soutěžili v dovednostních soutěžích - Motorické dovednosti (šroubování plastových šroubů, navlékání korálků, vkládačky, vhazování kuliček do otvorů); Rozumové dovednosti (skládání slov, přiřazování obrázků, dějová posloupnost); keramika; práce s pedigem a drátkem; šití a kuchyně. Všechny dovednosti si s našimi žáky vyzkoušeli i předškoláci z MŠ Černovice - moc jim děkujeme, že přišli a všechni byli moc šikovní :-)
Odpoledne proběhlo vyhlašování výsledků - vítěze můžete vidět na fotografiích a poté soutěže a diskotéka. Celý den utekl jako voda a nikdo neodcházel s prázdnou :-)

FOTO ZDE

 

Přidáno 24. 3. 2016, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​