Hájenka Bělá u Hořepníka - VI.třída

Letošní školní výlet jsme si naplánovali na dva dny, s pobytem a spaním na hájence Bělá u Hořepníka. Měli jsme pěkné počasí, pršelo maličko a tak jsme si oba dva dny pěkně užili.
Hájenka Bělá u Hořepníka - VI.třída

Podnikli jsme vycházky do lesa na houby, stříleli jsme ze vzduchovky, hráli si s míčem. Jako soutěžní utkání jsme si zahráli oblíbený pétanque. Na Bělé jsme se o sebe museli postarat sami, takže jsme si vařili, myli nádobí, sekali dříví, nosili vodu... V pondělí jsm esi udělali ohýnek a k večeři jsme si upekli buřtíky. Po večerní hygieně jsme si zahráli na kytaru a zazpívali. V úterý odpoledne nastal čas odjezdu, a my se jen neradi loučili s naší oblíbenou hájenkou - se slibem dalšího návratu v příštím školním roce. Mareš L.

FOTO

 

Přidáno 16. 6. 2016, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​