"POSTAV SI SVOJE AUTO" - Jihlava - 19.4.2016

10 žáků školy s p.učitelkou Míkovou L. a Bletterbauerovou H. se vypravili do Jihlavy na výstavu automobilů Kaipan, která sestavili žáci středních škol Kraje Vysočina.
"POSTAV SI SVOJE AUTO" - Jihlava - 19.4.2016

Jeli jsme ráno v 6:30 autobusem z Černovic, po přestupu v Pelhřimově jsme dorazili do Jihlavy v 8:45 a vydali se do City Parku, kde byla výstava nainstalována. A věru - stálo to za to :-) Hned u prvního "žluťáska" se nám vzorně věnovali studenti a pan mistr z Moravských Budějovic, kteří nám podali podrobné informace o celém projektu a jeho realizaci a současné propagaci. Samozřejmě nás seznámili s technickými parametry jimi sestaveného automobilu. To u ostatních škol o nás takový "zájem" rozhodně nebyl :-( Po prohlídce všech modelů jsme se nasvačili, dali si dopolední kávu ;-), poté se šli ještě podívat na zvířátka do zoo obchůdku a pak už nás čekal zamluvený oběd v Pivovarské restauraci, kde se o nás velice dobře postarali :-). Ve 13:30 už jsme seděli v autobuse do Pelhřimova, tam jsme přestoupili a v 15:30 už jsme byli v Černovicích. Kromě hezkých zážitků si také každý něco malého koupil, takže jsme rozhodně nepřijeli s prázdnou. A v neposlední řadě si žáci vyzkoušeli, co je to jezdit hromadnou dopravou a ne si sednout na nádvoří zámku do autobusu, nechat se zavézt až na místo a zase po výletě vysednout na nádvoří :-)​

FOTO  ve fotogalerie a více na našich fb stránkách

Přidáno 19. 4. 2016, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​