II.třída - dopravní výchova

II.třída 19.5.2016 vyjela na "výlet" v souladu s tematickým plánem měsíce - Cestování hromadnými dopravními prostředky: Kamenice nad Lipou – Černovice
II.třída - dopravní výchova

Hlavním cílem bylo vhodné chování v dopravních prostředcích a dodržování bezpečnosti v dopravním provozu. Děti si všímaly značek, hledaly přechody pro chodce, vyzkoušely si správné přecházení. Simonka s Tomášek si zahráli na "zuřivé" fotoreportéry - měli za úkol iPadem vyfotit co nejvíce dopravních prostředků - jednoznačně vyhrála Simonka. A protože byly děti šikovné - vyšel čas i na zmrzlinu v cukrárně. Všechny úkoly jsme splnili a všichni se ve zdraví vrátili na oběd do školy :-). ​ Několik fotografií najdete na odkaze, více na facebooku. Kratochvílová L.

FOTO

 

Přidáno 19. 5. 2016, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​