Výlet do Třeboně

Dne 4. 6. 2018 děti z kroužku PAM PAM vyrazily na zasloužený výlet do Třeboně.
Výlet do Třeboně

Vyrazili jsme opět jak jinak než za pohádkou. Viděli jsme pohádku „Není drak jako drak“ a řekla bych, že nás to opět inspirovalo na další vystoupení, jelikož se nám ztvárnění loutkového divadla velmi líbilo. Doslova nadšeni jsme byli z prohlídky zámku, kde nás prováděla velmi sympatická paní a vše nám krásně vysvětlila, jak to dříve na zámku bylo s princeznami :-). Samozřejmě nás neminul oběd, procházka zámeckou zahradou a úplně úžasné krmení kačenek a kapříků. Výlet se nám všem velmi líbil a budeme se těšit na další :-). Hanka a Petra

Přidáno 6. 6. 2018, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​