Vánoční strom - ŠD

PÁTEK 13.12. BYL PRO DĚTI ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY KRÁSNÝM A KOUZELNÝM DNEM. PRVNÍM PŘEKVAPENÍM BYL NÁŠ BÝVALÝ ŽÁK LUBOŠ, KTERÝ NÁS PŘIŠEL NAVŠTÍVIT A PŘINESL NÁM NA UKÁZKU OZVUČENÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ.
Vánoční strom - ŠD

NA ÚVOD JSME SI ZAZPÍVALI VÁNOČNÍ KOLEDY ZA DOPROVODU KLAVÍRU A KYTARY. ABY DĚTEM MOHL JEŽÍŠEK PŘINÉST DÁRKY POD STROMEČEK, BYLA POTŘEBA VYZDOBIT DRUŽINA, A TAK SE DĚTI DALY DO VÝROBY PAPÍROVÝCH OZDOB NA STROMEČEK, PAPÍROVÉHO ŘETĚZU, VLOČEK A RYBIČEK, UVAŘILY VÁNOČNÍ ČAJ A PŘIPRAVILY POHOŠTĚNÍ. ROZVĚSILI JSME VYROBENÉ OZDOBY, OTEVŘELI OKNO A ODEŠLI DO VEDLEJŠÍ MÍSTNOSTI, KDE JSME SE DALI DO ZPĚVU KOLED, ALE NAJEDNOU…DĚTI ZASLECHLY ZVONEČEK A BĚŽELY SE PODÍVAT, ODKUD TO PŘICHÁZÍ. BYL TO JEŽÍŠEK, KTERÝ PŘINESL DĚTEM DÁRKY POD DRUŽINOVÝ VÁNOČNÍ STROM. S RADOSTÍ SI DÁRKY ROZBALILY A TÍM SE UKONČILO NAŠE KRÁSNÉ VÁNOČNÍ ODPOLEDNE.

VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA A HODNĚ ZDRAVÍ V ROCE 2020.

                                                                                                                                 KOLEKTIV ŠD

FOTO

Přidáno 17. 12. 2019, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​