Příroda se probouzí

V týdnu od 18.4. do 21.4.2017 proběhlo ve školní družině, navzdory zimnímu počasí, vítání jara. Několik fotografií najdete v e fotogalerii, více na fb stránkách školy
Příroda se probouzí

V rámci celého týdne bylo připraveno mnoho akcí - vycházky do přírody, tvoření družinového jarního stromu, jarní relaxace ve snoezelenu a na velké trampolíně, v bazénu se relaxovalo mezi lekníny, míčková masáž probíhala na  "sluníčku", cvičebna se proměnila v ZOO, proběhl zde i "jarní budíček", na keramice děti tvořily sluníčka...ani to nejde všechno vymenovat. Jaro jsme sice neprobudili, ale snažili jsme se, jak jen to šlo :-) Podívejte se na naše fb stránky - to bude nejlepší :-)  https://www.facebook.com/pg/Základní-škola-speciální-a-Praktická-škola-Černovice-1634111060177910/photos/?tab=album&album_id=1852781734977507

FOTO

Přidáno 29. 4. 2017, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​