Zima v lese

12.2.2020 - Projektový den "ZIMA V LESE" - v rámci tohoto dne nás navštívil pan Praveček z Pacova a díky němu se žáci seznámili s životem v lese a myslivostí.
Zima v lese

12.2.2020 - Projektový den "ZIMA V LESE" - v rámci tohoto dne nás navštívil pan Praveček z Pacova a díky němu se žáci seznámili s životem v lese a myslivostí. A protože v zimě potřebují zvířata naši pomoc, vyrobili jsme s pomocí pana Pravečka krmelec, který jsme i naplnili senem, jablíčky a nechyběly ani kaštany, které zvěři chutnají...a ještě zbyl čas na plnění úkolů spojených se životem v lese. Velké poděkování patří panu Pravečkovi a také dětem, které byly moc šikovné 

FOTO

Přidáno 14. 2. 2020, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​