Putování s písničkou - 25.5.2016

Děti ze ŠD odpoledne "putovaly s písničkou" - vydaly se na dětské hřiště výchovného ústavu v Černovicích.
Putování s písničkou - 25.5.2016

      Příprava "PUTOVÁNÍ S PÍSNIČKOU" probíhala v družině. Sbalili jsme potřebné věci do batohů, oblékli si reflexní vesty a nezapomněli jsme ani na připnutí nutného vybavení - ROLNIČKOVÝCH NÁRAMKŮ, které vyráběly děti z kroužku "RUKODĚLNÝCH ČINNOSTÍ" - ŠITÍ nejenom pro sebe, ale i pro ostatní kamarády z družiny. V cíli naší cesty si děti nejprve vyzkušely všechny prolézačka a atrakce na hřišti a poté už začal "hudební" program. Celé odpoledne uteklo jako voda a všichni si ho parádně užili. Fotoreportáž najdete na našich fb stránkách. Hůlková J.

 

             https://www.facebook.com/Základní-škola-speciální-a-Praktická-škola-Černovice-1634111060177910/?ref=bookmarks

FOTO

Přidáno 26. 5. 2016, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​