Šípkovaná Šípkové Růženky

1 .6. 2018 jsme v družině oslavili Den dětí a zároveň úspěšnou premiéru pohádky herců kroužku PAMPAM – „ŠIPKOVANOU ŠÍPKOVÉ RŮŽENKY“.
Šípkovaná Šípkové Růženky

Hned po obědě jsme se všichni vydali po vyznačené trase, na které jsme plnili několik úkolů – zdobili jsme královské koruny, přesazovali trnité růže, vyzkoušeli si jízdu na koni přes překážky a sestavovali posloupnost pohádky „O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE“, kterou jsme zvládli na 1*. Odměnou nám byl poklad, který nám v oboře zanechala sama  královská rodina J!!! Společnými silami jsme připravili ohniště, ošťúráky, rozdělali oheň a potom už jsme mohli začít hodovat … I když nás zprvu strašila předpověď počasí deštěm, nakonec jsme si odpoledne užili i bez dešťových přeháněk J

FOTO

Přidáno 5. 6. 2018, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​