Krtečkova oranžová dýniáda

V úterý 13. listopadu proběhla odpoledne ve školní družině „DÝNIÁDA“. Nejdříve jsme si všichni vybarvili masky dýní a společně jsme si krátce na přání účastníků zatančili :-) .
Krtečkova oranžová dýniáda

Pak již nastal čas pustit se do výroby výzdoby prostor ŠD – vystřihovali jsme barevné podzimní listy, kmen stromu a dekorovali balonkové dýně. Přišel se na nás také podívat náš kamarád Luboš, který si užil s Tomášem i strašidelný „SNOEZELEN“. Společně jsme si zasoutěžili, zkusili jsme si, jak to mají farmáři těžké při sklizni „přerostlých“ dýní  a navlékali jsme „drobné“ dýně. Pod vedením šéfkuchařky Martiny si děti připravily malé občerstvení – pomazánku z pečené dýně hokaido. Všem nám moc chutnala :-)

FOTO

Přidáno 16. 11. 2017, autor: Ludmila Míková

loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​