SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

DOPRAVNÍ DOPOLEDNE - 28.6.2016

dnešní školní den jsme začali ve třídách dopravní tematikou - poznávání a vybarvování dopravních značek, poznávání dopravních prostředků, opakování základů dopravních předpisů - vše podle toho, co zvládáme. V 9:30 jsme se všichni sešli před zámkem,
DOPRAVNÍ DOPOLEDNE - 28.6.2016

kde páni učitelé Fiala a Valek připravili dopravní situace pro chodce a cyklisty - značky, přechod pro chodce, kola, koloběžky, odstrkovadla...a my jsme se s vervou sobě vlastní, pustili do plnění "překážek". Po důkladném procvičení jsme šli n aprocházku do černoviceké obory, kde na nás čekalo také několik úkolů s dopravní tematikou. Několik fotografií na odkaze FOTO , více opět na fb https://www.facebook.com/1634111060177910/photos/pcb.1716013991987616/1716013275321021/?type=3&theater


Přidáno 28. 6. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist