SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

"JÁ NA TO MÁM"

23.3.2016 další ročních těchto dovednostních soutěží je za námi. Několik fotografií najdete ve fotogalerie, výsledky a více fotografií najdete na našich facebookových stránkách, kam Vás tímto zveme :-)

Dopoledne žáci soutěžili v dovednostních soutěžích - Motorické dovednosti (šroubování plastových šroubů, navlékání korálků, vkládačky, vhazování kuliček do otvorů); Rozumové dovednosti (skládání slov, přiřazování obrázků, dějová posloupnost); keramika; práce s pedigem a drátkem; šití a kuchyně. Všechny dovednosti si s našimi žáky vyzkoušeli i předškoláci z MŠ Černovice - moc jim děkujeme, že přišli a všechni byli moc šikovní :-)
Odpoledne proběhlo vyhlašování výsledků - vítěze můžete vidět na fotografiích a poté soutěže a diskotéka. Celý den utekl jako voda a nikdo neodcházel s prázdnou :-)

FOTO ZDE

 


Přidáno 24. 3. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist