SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

Jarní Hobby ČB - 19.5.2016

Žáci Praktické školy dvouleté navštívili Jarní výstavu Hobby v Českých Budějovicích
Jarní Hobby ČB - 19.5.2016

Výstava Jarní Hobby v Českých Budějovicích, 19. května 2016  nás od rána přivítala krásným slunečným počasím. Prodejci už měli vše připravené, a tak jsme vyrazili na prohlídku výstaviště. Obdivovali jsme spoustu kvetoucích sazenic letniček i trvalek, spoustu ovocných i okrasných stromků. Naše nosy zaujal stánek s mnoha druhy bylinek – do polévek a jídel a do čajů. Prohlédli jsme si také několik stánků se zemědělskou a zahradní technikou. Ani naše mlsné jazýčky nezůstaly ochuzené, ochutnali jsme také nabízené dobrůtky. V pavilonu Z nám doslova vyrazila dech přehlídka nových kultivarů tulipánů a kosatců, které byly prezentovány samostatně i v nádherných vazbách. Nechybělo ani jezírko s vodotryskem a jezírko s vodopádem. Na výstavě si každý našel něco, co ho zaujalo, potěšilo a na co bude rád vzpomínat. Odjížděli jsme neradi, ale s nadějí, že příští jaro se zase vrátíme. Mareš L.

FOTO


Přidáno 20. 5. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist