SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

Projektový den "PODZIM"

20.10.2016 proběhla celoškolní akce "PODZIM", která byla oslavou "Dne stromů"
Projektový den

Výuka v ten den proběhla venku - v černovické oboře za rybníkem. Celodenní program připravila III.třída a bylo na učitelích jednotlivých tříd, jak se k nabídce aktivit "postaví". Na dopoledne bylo připraveno celkem 9 stanovišť s různými úkoly - ochutnávky, poznávačky, vyhledávání, sbírání přírodnin, pohybové aktivity,... Odpoledne bylo spojeno s "dlabáním" dvou obřích dýní, přípravou ohniště a opékáním buřtů a jablek. Celý den utekl jako voda, ukázali jsme si, že učit se dá i v přírodě. Bylo to příjemná změna, kterou budeme opakovat zase v zimě ;-). Míková L.

FOTO


Přidáno 21. 10. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist