SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

Den Země

Dne 3. 5. 2017 se v naší škole konal další projektový den DEN ZEMĚ, který byl naplánován na 20.4.2017, bohužel nás zradilo počasí. Ale my jsme si počkali a stálo to za to :-) Celý den jsme byli v přírodě a plnili jednoduché i složitější úkoly.
Den Země

Poznávali jsme jarní květiny, vyráběli ptačí hnízdo z přírodnin kolem nás, přiřazovali jsme zvířátka, třídili jsme odpadky, seli jsme řeřichu, šplhali jsme s lanem proti srázu a házeli míčky do květiny. Nakonec jsme si pěkně zazpívali. Odpoledne jsme uvařili lesní čaj z bylin rostoucích v lese, snědli jsme výborný perník a hráli různé hry. Všichni jsme byli příjemně unavení a spokojení.  Poláková K. 

FOTO

 


Přidáno 4. 5. 2017, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist