SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

Pohádka o Červené Karkulce v MŠ v Černovicích

Pohádka o Červené Karkulce - tentokrát v MŠ Černovice - děti z I., II. a III.třídy přijaly pozvání k předškolákům do černovické mateřské školy, kteří si, tak jako my, připravili pohádku o Červené Karkulce.
Pohádka o Červené Karkulce v MŠ v Černovicích

Na představení jsme šli v největší bouřce, tak to bylo i trošku dobrodružné (zvlášť pro některé hrdiny - Jára, Tomáš. M). Paní učitelka Borkovcová přivítala našeho "vlka" Tomáše M. pozdravem: "Ahoj vlku", což bylo opravdu milé :-) A veselé bylo, když na scénu vstoupil vlk a Tomáš zvolal: "To jsem jako já!".
Pohádka se nám všem moc a moc líbila - dětičky byly moc šikovné, krásně zpívaly s doprovodem na piáno....zase jiná varianta, než byla ta z naší ŠD :-). Moc děkujeme p.uč.Kamče Pařízkové, p.uč.Borkovcové a dětem za pozvání a těšíme se na další setkání.

Kratochvílová L.

FOTO


Přidáno 25. 5. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist