SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

"POSTAV SI SVOJE AUTO" - Jihlava - 19.4.2016

10 žáků školy s p.učitelkou Míkovou L. a Bletterbauerovou H. se vypravili do Jihlavy na výstavu automobilů Kaipan, která sestavili žáci středních škol Kraje Vysočina.

Jeli jsme ráno v 6:30 autobusem z Černovic, po přestupu v Pelhřimově jsme dorazili do Jihlavy v 8:45 a vydali se do City Parku, kde byla výstava nainstalována. A věru - stálo to za to :-) Hned u prvního "žluťáska" se nám vzorně věnovali studenti a pan mistr z Moravských Budějovic, kteří nám podali podrobné informace o celém projektu a jeho realizaci a současné propagaci. Samozřejmě nás seznámili s technickými parametry jimi sestaveného automobilu. To u ostatních škol o nás takový "zájem" rozhodně nebyl :-( Po prohlídce všech modelů jsme se nasvačili, dali si dopolední kávu ;-), poté se šli ještě podívat na zvířátka do zoo obchůdku a pak už nás čekal zamluvený oběd v Pivovarské restauraci, kde se o nás velice dobře postarali :-). Ve 13:30 už jsme seděli v autobuse do Pelhřimova, tam jsme přestoupili a v 15:30 už jsme byli v Černovicích. Kromě hezkých zážitků si také každý něco malého koupil, takže jsme rozhodně nepřijeli s prázdnou. A v neposlední řadě si žáci vyzkoušeli, co je to jezdit hromadnou dopravou a ne si sednout na nádvoří zámku do autobusu, nechat se zavézt až na místo a zase po výletě vysednout na nádvoří :-)​

FOTO  ve fotogalerie a více na našich fb stránkách


Přidáno 19. 4. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

                                                           Získali jsme certifikát supervidovaného pracoviště Snoezelen-MSE

​                                                                                         

                                                        Získali jsme certifikát "Pracoviště bazální stimulace"         

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist