SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

Preventivní zubní prohlídka

ZVLÁDLI JSME TO! Největší pochvalu při prohlídce zubů si zaslouží Dana! Donesla si s sebou náš model zubů i s pomůckami a ukázala panu doktorovi, jak umí krásně dělat ÁÁÁÁÁ! Nechala si zuby krásně prohlédnout, i když se jí srdíčko málem rozskočilo!
Preventivní zubní prohlídka

Pochvalu zaslouží i Klára a Adámek, do křesla se posadila i Kristýna, i když pusu otevřela jen tak napůl….Do příští prohlídky máme velký úkol: budeme se snažit přesvědčit ještě dva žáčky o tom, aby si svoje zuby nenechávali jen a jen pro sebe a panu doktorovi je ukázali tak, jako ostatní. Probrali jsme to raději hned po návratu z ordinace.

Tak snad příště smiley

FOTO


Přidáno 18. 3. 2019, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist