SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

SPORTOVNÍ HRY - 28.6.2016

se uskutečnili v odpoledních hodinách na hřišti a před zámkem. Soutěžilo se v běhu na krátkou vzdálenost, hodu do dálky, skoku z místa, kutálení medicinbalu ve vyznačené dráze, slalomu s vozíky, shazování plechovek - my jsme měli "speciální" :-)
SPORTOVNÍ HRY - 28.6.2016

a v přespolním běhu. Celé odpoledne měl na starosti p.učitel Valek, pomáhal mu p.uč.Fiala a Kubisková Zdeňka. Několik fotografií můžete vidět ve fotogalerii FOTO  nebo na facebooku školy https://www.facebook.com/Základní-škola-speciální-a-Praktická-škola-Černovice-1634111060177910/?ref=bookmarks​ Každý účastník si odnesl medaili a něco malého na zub :-) Vítězi jsme byli přeci všichni ;-)


Přidáno 28. 6. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist