SOŠ, SOU a ZŠ Třešť pracoviště Černovice, Dobešovská 1

Motto školy:Ve škole se nejenom učíme,
ale žijeme. Učení ve škole je život.

ZOO Větrovy Tábor - 14.6.2016

společný výlet II.třídy a třídy Praktické školy dvouleté se vydařil - vyzkoušeli jsme si jízdu a chování v linkovém autobusu a MHD, Luboš a Ivetka za námi do ZOO přijeli s p.Motyčákovou autem Domova Kopretina a společně jsme strávili úžasných pět hodin.
ZOO Větrovy Tábor - 14.6.2016

Nikomu se ani domů nechtělo, ale čas byl neúprosný a jízdní řád "nezná bratra" ;-). Několik fotografií můžete vidět ve fotogalerie a fotoreportáž na FB - https://www.facebook.com/Základní-škola-speciální-a-Praktická-škola-Černovice-1634111060177910/photos/?tab=album&album_id=1711874989068183​

FOTO


Přidáno 16. 6. 2016, autor: Ludmila Míková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

 

 

NAŠI SPONZOŘI

 

 

                                                         

​                                                                                         

                                                        

                                                                                                                

    

 

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
TOPlist